AZT

Aktuality

NOVĚ: Ve dnech od 10. do 13 června probíhá k příležitosti mezinárodního dne povědomí o albinismu série přednášek, za kterými stojí GLODERM a The Global Albinism Alliance ve spolupráci se světovými experty. Děkujeme Asociaci ALBÍNA za sdílení. Veškeré informace naleznete zde. 


12. - 13. 4. 2024 se ve Dvoře Králové nad Labem konala 17. Mezinárodní ortoptická konference.
Mgr. Ilona Jarošová ve své přenášce vymezila kompetence ortoptisty a zrakového terapeuta. Mgr. Kateřina Kosová prezentovala Roli zrakového terapeuta v rané péči. Za skvělou konferenci a spolupráci děkujeme České společnosti ortoptistek a Léčebně zrakových vad!

V rámci Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví je otevřen Akreditovaný kvalifikační kurz Zraková terapie. Pokud vás tento obor zajímá a chcete se stát Zrakovým terapeutem, klikněte zde - dozvíte se více informací. 

Asociace zrakových terapeutů je i na sociálních sítích! Zveme vás ke sledování našich profilů na Facebooku a Instagramu - stačí zadat název Asociace zrakových terapeutů, z.s. a stát se naším fanouškem. Neuniknou vám tak naše novinky, inspirace a informace z činnosti AZT.